Kevin Hearne v Praze a Brně!

U příležitosti vydání povídkové sbírky Gaiin štít navštíví Českou republiku Kevin Hearne. Křest této knihy, autogramiáda a besedy se čtenáři se uskuteční ve dnech 5. a 6. května v Praze a Brně.

 

Americký autor Kevin Hearne se ve světě i u nás proslavil dobrodružnými příběhy s nesmrtelným druidem Attikem a jeho věrným psím společníkem Oberonem. Čtenáři si rychle oblíbili sympatické postavy, rozhovory plné humoru a nezbytné souboje s různými fantastickými stvořeními od těch božských až po čarodějnice, upíry a spoustu dalšího neřádstva. Akční koktejl plný kouzel a vtipných hlášek se prostě strefil do černého, a tak se můžeme po románech Prohnaný, Proklatý, Praštěný a Napálený do budoucna těšit na dalších pět plánovaných románů počínaje pátým dílem, který se pod názvem Nahraný objeví v českém překladu už v prvním pololetí příštího roku.

 

Hearne-GaiaMezitím už koncem dubna vyjde česky povídková sbírka Gaiin štít: Příběhy železného druida, která shrnuje všechny kratší příběhy odehrávající se až do počátku pátého svazku včetně novely, jejíž znalost je pro čtenáře cyklu klíčová. Souhrnné vydání těchto příběhů bude v českém vydání slavit světovou premiéru a autor navíc neváhal povídky doplnit předmluvou a krátkými poznámkami určujícími vnitřní chronologii příběhů. Kniha má rovněž originální obálku, ale ani to není na celé věci to nejlepší, protože sám Kevin Hearne přijede knihu do České republiky pokřtít!

 

Setkání s autorem, křest jeho nové knihy a následná autogramiáda proběhne ve dnech:

– dne 5. května od 16.00 v Městské knihovně v Praze (Mariánské náměstí 1/98)

– dne 6. května od 16.00 v Knihovně Jiřího Mahena v Brně (Kobližná 4)

Na místě bude zajištěn prodej autorových knih se slevou, ale určitě si nezapomeňte přinést už zakoupené tituly, po křtu a diskusi se čtenáři proběhne také autogramiáda.

Těší se na vás Kevin Hearne a nakladatelství Laser-books!