Soutěž o Bouři mečů – vyhodnocení

K příležitosti vydání nové audioknihy Bouře mečů od G. R. R. Martina z vydavatelství Tympanum nám věnovala Audioteka.cz jednu audioknihu do soutěže. Soutěž včera skončila. Jak dopadla a kdo si bude moci pustit Bouři mečů do ouška?

 

Martin_audio_boure-mecu

 

Píseň ledu a ohně – Kniha třetí

Je jen jedna hra. Každý v ní touží vyhrát. Všichni v ní musí zemřít… Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu HBO Hra o trůny pokračuje.

Z pěti uchazečů o trůn Západozemí je jeden mrtvý, další upadli v nemilost, a boj, v němž jsou bez skrupulí rušena stará spojenectví, zuří nemilosrdně dál. Každý podniká odhodlanou výpravu za své vítězství, a všichni dohromady halí svět do temné bouře mečů. Ta je však pouhou dětskou šarvátkou ve srovnání s válkou mezi silami dobra a zla, jejíž hrozba se blíží…

Bouře mečů je třetím dílem fantasy série vydavatelství Tympanum, v níž předcházejí audioknihy Hra o trůny a Střet králů.

 

Více informací o audioknize naleznete zde: audioteka.cz/boure-mecu

 

tympanum

audiotekaCZ logo

 

 

 

Soutěžní otázky:

1) Kdo audioknihu Bouře mečů namluvil?
2) Kolikátá řada seriálu Hra o trůny startuje tento měsíc na HBO?
3) Kolik trvá audiokniha Bouře mečů hodin?
4) Jak se nazývá druhý díl ságy Píseň ledu a ohně?

 

Správné odpovědi:
1) František Dočkal
2) pátá
3) 63 hodin
4) Střet králů

Do soutěže přišlo celkem 39 odpovědí, velká většina správných.

Vylosována byla K. Petrová.

Blahopřejeme.

***

Audioteka.cz nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice. Audiotéka vznikla v říjnu 2011 a od té doby má ve své nabídce přes 2300 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách http://audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat jak z mobilního telefonu, tak tabletu nebo počítače. Audiotéka získala na Světě knihy Zvláštní cenu AVA v rámci vyhlášení Audioknihy roku za propagaci a práci ohledně audioknih a audiotrhu vůbec.

Zakoupené audioknihy jsou ve formátu MP3 a uživatel si je může stahovat opakovaně, kolikrát bude chtít. Není tedy nutné myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet prostřednictvím nabídky kapitol zdarma, které najdete u většiny audioknih.