FanCity 25.-29.10.2013 Chotěboř

Videohry včetně hudebních, deskové a karetní hry, hry miniatur… Sci-fi a technologie; fantasy, mýty a historie… Hraní a turnaje; seriály a filmy; přednášky, besedy, workshopy, soutěže…

Třetí ročník festivalu sci-fi, fantasy a her proběhne v Chotěboři, v nově otevřeném hotelu Fantazie, ve dnech 25. až 29. října 2013.

Hlavním lákadlem programu jsou čtyři souběžné programové linie (sci-fi, fantasy, hry a literatura + věda) a velká herna videoher a stolních her.

letak_fc13Program je připraven pro fanoušky sci-fi seriálů, kteří se seznámí s novinkami na seriálové scéně a připomenou si své oblíbené v řadě přednášek, projekcí a soutěží SeriesConu.

Na své si přijdou i fanoušci fenoménu Hobit a Pán Prstenů, ale i fanoušci Merlina a dalších fantasy světů a hrdinů v linii Fantasy & History.

Literárně-vědecký program je připravovaný ve spolupráci se spisovateli, výtvarníky, redaktory, odborníky a vědci.

Speciální program nabídne divadelní představení, výstavu hororových obrazů ve spolupráci s Galerií Nemesis, filmové projekce, tombolu…

Festivalový program se odehrává v nově otevřeném hotelu Fantazie, který prochází rekonstrukcí, aby poskytl lepší zázemí festivalům fantastiky a her a dalším akcím v roce 2014.

Pro fanoušky je připraveno bohaté občerstvení včetně čajoFFny, vstupné a ubytování je levnější, než na Festivalu fantazie.

Přihlášené pořady naleznete zde.

Přihlásit se na Fancity můžete zde.

Další informace naleznete na stránkách www.fancity.cz