M. T. Majar

V létě 2012 svou romancí Hot boys porazila i nového Kotletu, její urban fantasy Znamení vlka zavedlo čtenáře mezi missourské vlkodlaky. Pojďme se na tuto domácí autorku podívat trochu blíže.

MT_Majar

 

Pod zdánlivě mužským pseudonymem se ukrývá usměvavá rudovláska Markéta Marková. Narodila se jako nejstarší ze tří sester. Žije v Prostějově, pracuje v bankovním sektoru a vychovává dospívajícího syna. Dříve chovala ušlechtilé kočky, nyní žije v domácnosti s dvěma mainskými mývalími kocoury Orim a Kubou.

V mládí se věnovala lukostřelbě, v níž třikrát získala titul juniorské mistryně republiky, a dlouhá léta byla držitelkou juniorského rekordu. Je obdivovatelkou britského modela Davida Gandyho, který jí byl inspirací pro striptérskou romanci Hot boys, jež se stala e-bookovým hitem léta 2012 a vysloužila si tím i tištěnou podobu. Je nadšenou čtenářkou Stephena Kinga, Kena Bruena a žánru urban fantasy. Z jejích fanouškovských povídek ze světa série o Anitě Blakeové se zrodil základ pro román Znamení vlka, na jehož druhém dílu autorka právě pracuje.

Dostihnout ji můžete na její webové stránce či profilu na Facebooku. Její další tvorbu si můžete přečíst na webu Bez hranic.

 

Tvorba:

Hot boys (2012) – ukázka
Román autorkou označovaný za hard romanci nabízí příběh z prostředí amerického striptýzového klubu. Součástí románu je navazující povídka Hot christmas. Autorka plánuje volné pokračování.

Vlci
1. Znamení vlka (2012)
2. Krvavý písek (2013)
Urban fantasy sleduje příběh Češky Tori, která pronikne do světa vlkodlaků i srdce jistého vůdce lycas, jak si vlkodlaci říkají.

 

Zdroje:
mtmajar.cz