Soutěž o dvě e-knihy Znovuzrozeného milence

Nakladatelství Baronet a portál Palmknihy, e-knihy ve vaší dlani, věnovaly do soutěže desátý díl oblíbené upírské série Bratrstvo černé dýky, román Znovuzrozený milenec, ve formátu e-knihy. Pošlete správné odpovědi na náš kvíz a e-kniha může být třeba zrovna vaše.

J. R. Ward: Znovuzrozený milenec
Od smrti jeho shellan  už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii.
Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou – uvězněnou ve studené, izolované zemi-nezemi daleko od klidu a míru Stínu – obrací se k andělovi s nadějí na záchranu té, kterou ztratil. Protože mu ale Lassiter říká, že se musí naučit milovat jinou, chce-li osvobodit svou dřívější družku, Tohr ví, že už jsou všichni předem odsouzeni…
Jenomže pak se mu začne dostávat pod kůži žena s temnou minulostí. Na pozadí běsnící války s bezduchými a s novým klanem upírů, který usiluje o trůn Slepého krále, potýká se Tohr se svou pohřbenou minulostí a velmi žhavou budoucností plnou vášně… ale dokáže popustit uzdu svému srdci a všechny osvobodit? (anotace)

Soutěžní kvíz:
Přiřaďte k sobě správně páry tak, jak k sobě patří v sérii Bratrstvo černé dýky:
1) Rhage
2) Vishous
3) Rehvenge
4) Zsadist
5) Butch
6) John
7) Wrath
8) Phury

A) Xhex
B) Mary
C) Marissa
D) Beth
E) Jane
F) Cormia
G) Ehlena
H) Bella

Odpovědi na soutěžní kvíz posílejte do 2. 9. 2012 na e-mail soutez@deti-noci.cz, do předmětu napište "soutěž Znovuzrozený milenec" a nezapomeňte uvést své jméno a e-mailovou adresu, na níž budete z portálu Palmknihy kontaktováni. Ze správných odpovědí budou vylosováni dva výherci.