Soutěž o knihu Krvavá romance – Polibek nesmrtelnosti

Nakladatelství Fragment věnovalo do soutěže svou novinku, knihu Krvavá romance – Polibek nesmrtelnosti autorky Alice Moon. Pošlete správné odpovědi na náš kvíz a kniha může být vaše.

Anotace:
Jako by nestačilo, že je Sára osamělá a nemá mnoho přátel, neustále ji navíc pronásledují hororové sny. Když na začátku školního roku nastoupí do Sářiny třídy nový kluk Dustin, její život se převrátí naruby. K tajemnému spolužákovi ji něco nevysvětlitelně přitahuje. Zdá se jí, že je spojuje jakési neznámé, velmi silné pouto. Sářina jediná kamarádka May se jí však snaží Dustina rozmluvit. Co před Sárou skrývá? Kdo je záhadný Dustin a jaké je jeho tajemství?
 

Kvíz:
Upíři jsou nám poslední dobou představováni především jako svůdní a sexy, není tedy divu, že upírských knih, které mají v názvu "polibek" je dost. Přiřaďte správně k názvům knih jejího autora/autorku:

1) Polibek šarlatu
2) Věčný polibek temnot
3) Mrazivý polibek
4) Železný polibek
5) Polibek smrti

a) Patricia Briggs
b) Lara Adrian
c) Marcus Sedgwick
d) Jeaniene Frost
e) Richelle Mead

Odpovědi na soutěžní kvíz posílejte do 22. 4. 2012 na e-mail soutez@deti-noci.cz, do předmětu napište "soutěž Krvavá romance" a nezapomeňte uvést své jméno a adresu, kam vám knihu v případě výhry máme zaslat. Omlouváme se, ale z důvodu výše poštovného do zahraničí rozesíláme knihy jen na území České republiky. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden výherce.