Underworld City 2008

Holdujete LARPu? A máte rádi upíry a vlkodlaky? Pak si rozhodně nenechte ujít letošní Underworld City 2008. Připravte se k boji a lovu zdar!

Underworld City je již třetím ročníkem středoevropského konfliktu mezi třemi rasami bojujícími o své místo na světě. Po loňském ročníku se situace poněkud změnila. Mezi upíry a vlkodlaky pronikla třetí strana, a sice lidská armáda, která se po loňském vítězství několika jednotlivců rozrostla a začala vyvíjet nebezpečné technologie. Nebezpečné pro ostatní, samozřejmě.

Je jen na Vás, ke komu se rozhodnete přidat a jak budete bojovat za svou rasu. Vaši velitelé Vám vždy dají ty správné informace, aby Vám neunikla jediná příležitost, jak převzít otěže moci do svých rukou.

 

O co půjde?

UW je LARP, který kombinuje prvky airsoftu a klasického dřevěného LARPu. Povinností jsou tedy ochranné brýle a zbytek je na vás, s vybavením a kostýmem rádi poradíme.

 

Kde se bude UW odehrávat?

Opět Vás pohostíme v našem krásném městě Kralupech nad Vltavou, akce se odehrává především okolo centra, tedy v městské zástavbě.

 

Kdy se UW koná?

Z 27. 9. na 28. 9. 2008, jde o jednodenní, či spíše jednonoční akci. Začínáme v 19:00, končit se bude okolo 4:00.

 

Za kolik?

Upíři a vlkodlaci platí registrační poplatek 100 Kč, armáda 50 Kč.

 

Pro více informací navštivte oficiální stránky akce.

Underworld City 2008