Underworld 3? Uff!

Filmaři si prostě nedají pokoj. Moc dobře vědí, že druhé díly už zdaleka nemají takovou úspěšnost (samozřejmě nepočítám Pána prstenů, Matrix, Hvězdné války a X-Meny) a přesto se pouštějí do třetích. Někdy, i když nad tím zůstává rozum stát, dokonce do čtvrtého pokračování (viz. Scary Movie 4).

Potvrzený je třetí Underworldu, jež bude mít podtitul The Rise of the Lycans a režíruje ho Patrick Tatopoulos. Natáčet by se měl začátkem ledna na Novém Zélandu. Jak název naznačuje, děj se bude s největší pravděpodobností odehrávat v minulosti a hlavní roli v něm budou mít nejspíš vlkodlaci.
Účast potvrdil Bill Nighy (v jedničce hrál upíra Viktora), který se mi osobně jakožto záporák velmi zamlouval, ovšem Len Wiseman tentokrát jen produkuje a Kate Beckinsale neuvidíme vůbec.
Ta holka prostě ví, kdy utéct z potápějící se lodi. Ne, že bych nebyla optimistka, obvykle mi béčkové filmy nevadí, ale Underworld bez Kate? Jediné postavy, kvůli které stálo za to se na film koukat? Napadá mě jen jedno: Děkujeme, odejděte!
Navíc to vypadá na poloviční rozpočet oproti dvojce a cestu přímo na video. Ach jo, zase se budu muset jednou stydět, že jsem fanynka fantastických filmů. A Rhona Mitra jako dcera hlavního záporáka? No já nevím, abych řekla pravdu, tak jsem to jméno slyšela poprvé až v souvislosti s Underworldem 3 a to nejsem žádná ignorantka, co kouká jen na krvesaje. Mno možná ta holčina překvapí. Naivně v to doufám.
 Rhona Mitra

 


Informace pochází ze stránek MovieZone. Budiž jim vzdán holt!