Dracula 3 na obzoru

Milovníci adventur si jistě vzpomenou na populární sérii Dracula, od jehož (prozatím posledního) druhého dílu uplynulo dlouhých sedm let. Vývojáři Kheops Studio však ještě ani zdaleka neřekli poslední slovo, a tak se můžeme již brzy těšit na pokračování.

Společnost MC2 oznámila, že podepsala smlouvu s Kheops Studio, které je zodpovědné za vývoj Draculy 3, jež má na původní sérii navázat. Celkem se her ze série Dracula prodalo po celém světě okolo milionu kusů (Dracula: Resurrection – 1999, Dracula 2: The Last Sancturay – 2000).
Hlavním hrdinou příběhu třetího dílu je magistr Arno Moriani, který v meziválečných letech dvacátého století přijíždí do Transylvánie, protože dostane na starost prošetřit případ potencionálního kandidáta na blahořečení církví. Záhadná stigmata na těle však nejsou dílem božích sil, nýbrž stopami po řádění hraběte Draculy. Biskup Arno se tedy rozhodně rozjet své vlastní vyšetřování, aby odhalil tajemství upíří existence. Jenže realita někdy klame, smyšleny jsou mocné a pochyby přerůstají ve strach…
Dracula 3 by měl vyjít v prosinci tohoto roku a podle všeho se opět můžeme těšit na spoustu hlavolamů a zapeklitých hádanek. O konečném vydání vás budeme včas informovat.

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3

Dracula 3